Folka i AntiDiffer

I AntiDiffer brenner vi for gode strategier, godt design, og først og fremst gode brukeropplevelser. Vi er i dag åtte ansatte, «folka i AntiDiffer», med bred erfaring i å løse utfordringer for selskaper, organisasjoner og andre virksomheter, enten de er i offentlig eller privat sektor, innenfor et bredt spekter av bransjer og sektorer.

Ann-Kristin Hansen

Ann-Kristin Hansen

Daglig leder
ann-kristin@antidiffer.no918 87 553
Stine Modal

Stine Modal

Kreativ leder
stine@antidiffer.no976 70 894
Ronny Ellefsen

Ronny Ellefsen

UX Design Lead
ronny@antidiffer.no918 31 175
Ben Christensen

Ben Christensen

Strateg
ben@antidiffer.no907 99 879
Karen DeSilva

Karen DeSilva

UX Design Lead
karen@antidiffer.no969 19 277
Andrea Kristine Lysgaard

Andrea Kristine Lysgaard

Designer
andrea@antidiffer.no932 14 871
Henrik Fischer Bjelland

Henrik Fischer Bjelland

Tech Lead
henrik@antidiffer.no911 62 562
Ida Margrethe Sørensen

Ida Margrethe Sørensen

Designer
ida@antidiffer.no922 26 273